Kablosuz Kuyu Depo Kontrol Sistemi

KDKS-22 Kablosuz RF Kuyu Depo Otomasyon Sistemi

Kablosuz kuyu depo sistemi, depo ve kuyu arasında kablosuz olarak haberleşme sağlayarak otomatik dolum kontrolü yapar. RF kablosuz iletişim, özellikle uzak mesafelerde, GSM şebekesinin sorunlu olduğu alanlarda ve engellerin olduğu ortamlarda veri iletimi için kullanışlıdır. Haberleşme mesafesinin uzak olduğu yerlerde REPEATER kullanarak mesafe uzatılabilir.

Depo ünitesi şamandıra bilgisine göre pompaya aç ve ya kapat verisi gönderir. Alıcı ünite aç-kapa komutlarına göre kuyu pompasını açıp kapatır. Depo ve kuyu arasında haberleşmenin kesilmesine karşın, belirlenen süre sonunda kuyu ünitesi otomatik olarak pompayı durdurur. Depo ünitesinde 2 şamandıra girişi mevcuttur. Kontak veren herhangi bir şamandıra ilgili girişe bağlanabilir. Pompa ünitesi 4 kanala kadar çıkartılabilir. Örneğin 4 adet farklı su deposu olan bir sistem çalıştırılabilir. Sistem opsiyonel olarak güneş enerji paneli ile çalışabilir.

Alıcı ve verici üniteye her müşteri için farklı haberleşme kodu yüklenir. Böylelikle aynı ortamda çalışan farklı cihazlardan etkilenmez.

Bu sistem, su depoları, endüstriyel tesisler, tarım alanları, maden sahaları gibi çeşitli uygulama alanlarında kullanılabilir. Sistem, daha etkili veri yönetimi, daha hızlı yanıt süreleri ve enerji tasarrufu gibi avantajlar sunar. Ancak, sistemin tasarımı ve uygulanması gereken özel gereksinimlere bağlı olarak değişebilir.

Özel uygulamalar ve sıvı seviye kontrollü sistemler için lütfen iletişime geçiniz.

Fiyat sorunuz.

Kablosuz kuyu depo paket içeriği

  • Kuyu Pompa Ünitesi
  • Depo Şamandıra Ünitesi
  • 2 adet Harici 1 metre kablolu mıknatıslı Anten (Opsiyonel 3 metre, sipariş aşamasında belirtiniz)
  • 2 adet 220VAC-12VDC (0~5km için 1A Adaptör) (0~10km için 2A Adaptör)

Teknik Özellikler
Alıcı-Verici Besleme Gerilimi12VDC (220VAC-12VDC 2A Adaptör)
Röle Kontak Kapasitesi220VAC 7A NA/NK Kontak
Depo Şamandıra Girişi2 giriş
Kuyu Pompa Röle Sayısı< 4
Etkin Çalışma Mesafesi< 10Km
ŞifrelemeKullanıcıya özel haberleşme şifrelemesi
FrekansYasal Frekans ve Güç
AntenMıknatıslı Kablolu Harici Anten 1 metre (3 metre opsiyonel)
Kutu – ÖlçülerABS – DIN Ray Montaj
Genişlik: 105 mm
Derinlik: 86 mm
Yükseklik: 58 mm
Yerli Üretim